Twoje
konsultacje
0  /  100

Po co to robimy

Przewiń w dół
TLO PO CO TO ROBIMY

Konsultacje społeczne to dialog pomiędzy Twórcą a mieszkankami i mieszkańcami, który towarzyszy procesowi podejmowania decyzji w trakcie projektowania inwestycji publicznych. Stworzyliśmy platformę konsultingową w celu poznania opinii oraz potrzeb społeczności zainteresowanych wspólnym wypracowaniem rozwiązań.

Mamy nadzieję, że to właśnie Ty będziesz uczestniczył w najbliższych konsultacjach dotyczących Twojego miejsca zamieszkania i jego okolicy. Biorąc w nich udział, można dowiedzieć się wiele o planach i działaniach władz miasta lub gminy, a także mieć wpływ na swoje otoczenie.

A kogo jeszcze spotkasz na konsultacjach? Z całą pewnością sąsiadów i innych mieszkańców zainteresowanych konsultowanym tematem, ale również urzędników, projektantów, którzy zajmują się daną kwestią. Wiedza, którą posiadasz jest dla Nas ważna, dlatego nie przejmuj się, że nie masz fachowego wykształcenia.

Jeśli dyskutowana kwestia dotyczy Twojego otoczenia, to Ty jesteś znawcą tego tematu. To łatwy sposób, aby z „zamyślonego przechodnia” stać się obywatelem, dlatego Twój głos jest tak ważny dla Nas.